Open Dag bij Toms Creek, Toms Beach & Surf & De Huif
Op zaterdag 18 april van 10:00 tot 16:00 uur organiseren Toms Creek, Toms Beach & Surf en De Huif een gezamenlijke Open Dag. Iedereen is welkom om een kijkje te komen nemen en kennis te maken met alles wat ons park te bieden heeft.
Dit jaar is extra bijzonder, want tijdens de open dag vieren we ook de opening van het nieuwe strandpaviljoen van Toms Beach & Surf. Kom het nieuwe paviljoen bekijken, geniet van het strand en beleef een gezellige dag vol activiteiten.
Het wordt een dag voor jong en oud met activiteiten verspreid over het hele terrein. Of je nu komt voor vissen, outdooractiviteiten, dieren of gewoon een leuke dag buiten, er is voor iedereen iets te beleven.
Hoogtepunten van de Open Dag
- Officiële opening van het nieuwe strandpaviljoen van Toms Beach & Surf
- Forelvissen en visactiviteiten bij Toms Creek
- Big Game Fishing, karpervissen en bellyboat vissen
- Windsurf simulator en wateractiviteiten
- Kanoën, suppen, waterfietsen en midgetgolf
- Huifkartochten bij De Huif
- Foto maken op een paard of tractor
- Bezoek aan de dieren (alpaca’s, konijnen, cavia’s en paarden)
- Vistuigjes maken met HSV
- Boogschieten, bijlwerpen en buksschieten
- Bubbelvoetbal
- BBQ en horeca
- Rad van Fortuin en andere winacties
Activiteiten
Tijdens de open dag kun je op verschillende plekken op het park deelnemen aan activiteiten. Voor een aantal activiteiten wordt gewerkt met een strippenkaart.
Met de strippenkaart kun je bijvoorbeeld deelnemen aan:
- Boogschieten
- Avonturen vissen
- Tuigjes maken met HSV
- Foto maken op een tractor en/ of op een paard
- Chips & limonade halen bij het nieuwe strandpaviljoen







Activiteiten
Tijdens de open dag kun je op verschillende plekken op het park deelnemen aan activiteiten. Voor een aantal activiteiten wordt gewerkt met een strippenkaart.
Met de strippenkaart kun je bijvoorbeeld deelnemen aan:
- Boogschieten
- Avonturen vissen
- Tuigjes maken met HSV
- Foto maken op een tractor en/ of op een paard
- Chips & limonade halen bij het nieuwe strandpaviljoen
De strippenkaart is op locatie te koop.
Vissen bij Toms Creek
Tijdens de open dag kun je verschillende vormen van vissen ontdekken.
Forelvissen
In de vijvers FV2 en FV3 worden forellen uitgezet zodat bezoekers zelf kunnen ervaren hoe het is om forel te vangen.
- Hengels zijn beschikbaar
- Begeleiding aanwezig
- Gevangen vis kan worden meegenomen (€3,50 per vis)
Ook zijn er demonstraties van onder andere:
- Big Game Fishing
- Bellyboat vissen
- Karpervissen
Wil je liever een volledige vissessie doen? Dan kun je op de open dag ook gewoon vissen boeken via onze e-tickets.
Toms Beach & Surf
Bij Toms Beach & Surf zijn verschillende sportieve activiteiten op en rond het water.
Activiteiten zijn onder andere:
- Windsurf simulator
- Kanoën
- Suppen
- Waterfietsen
- Midgetgolf
- Bubbelvoetbal
Daarnaast zijn er ook elektrische bootjes te huur.
Tijdens de open dag kun je ook het nieuwe strandpaviljoen bekijken, waar je kunt genieten van eten, drinken en het uitzicht over het water.
De Huif
Bij De Huif kun je het boerderijleven van dichtbij meemaken.
Wat kun je hier doen?
- Huifkartochten
- Foto maken op een paard
- Foto maken op een tractor
- Bezoek aan de dieren
- Sieraden maken in de schaapskooi
Langs de route staan ook verschillende kraampjes met onder andere speelgoed, houtproducten en sieraden.
Eten & drinken
Tijdens de open dag zijn er meerdere horecapunten op het park waar je terecht kunt voor eten en drinken.
Onder andere:
- BBQ met hamburgers, hotdogs en kipsaté
- Terrassen met drankjes
- Horeca bij Toms Beach & Surf
Praktische informatie
Datum: zaterdag 18 april
Tijd: 10:00 – 16:00 uur
📍 Locatie
Toms Creek
Uilenweg 2C
Lelystad
Entree: gratis
Parkeren kan op het terrein van Toms Creek. Het kan druk worden, dus carpoolen wordt gewaardeerd. Er is parkeerbegeleiding aanwezig.
Reserveren voor de open dag is niet nodig, je kunt gewoon langskomen.
Kom gezellig langs!
Samen met onze medewerkers en partners maken we er een gezellige dag van. We hopen jullie te zien op zaterdag 18 april bij Toms Creek, Toms Beach en De Huif in Lelystad.



